logo-martinidogshow

bekers

bis 1 martini dogshow 2017 kynoweb kynoweb ernst von scheven 20170305 17 22 56

FlyerGroomTeam

Keurmeesterlijst 2018

 

Zaterdag – 3 maart 2018:

Rasgroep 1
Hassi Assenmacher-Feyel (DE): Komondor, Perro de Pastor Mallorquin, Polski Owczarek Nizinny, Pyreneese Herderhonden, Tatrahond, Tsjechoslowaakse Wolfhond, Zuid-Russiche Ovcharka
Dick Baars (NL): Austrialian Cattle Dog, Australian Kelpie, Australian Stumpy Tail Cattle Dog, Mudi, Puli (alle var.), Pumi
Bianca v.d. Berg (NL): Australian Shepherd, Shetland Sheepdog
Sandra Dubach (NL): Belgische Herdershond (alle var.), Hollandse Herdershond (alle var.), Schipperke
Mark James (UK): Bearded Collie, Bouvier des Flandres, Briard, Old English Sheepdog
Gerard Jipping (NL): Border Collie, Bouvier des Ardennes, Nederlandse Schapendoes
Alen Matthews (IE): Lancashire Heeler, Schotse Herdershond Lang- & Korthaar, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke
Andraš Polgar (CZ): Beauceron, Bergamasco, Berghond v.d. Maremmen en Abruzzen, Cão da Serra de Aires, Ciobanesc Romanesc Mioritic & Carpatin, Duitse Herdershond (alle var.), Gos d’Atura Català, Hrvatski Ovcar, Kuvasz, Picarische Herdershond, Saarlooswolfhond, Slovenský Cuvac
Carin v.d. Sijs (NL): Zwitserse Witte Herdershond

Rasgroep 2
Hassi Assenmacher-Feyel (DE): Engelse Bulldog ,Dobermann, Kaukasische Ovcharka, Karaski Ovcar, Mastin del Pirineo, Mastin Español, Perro Dogo Mallorquin, Pyreneese Berghond, Rafeiro do Alentejo, Rottweiler, Sarplaninac, Tornjak, Tosa
Perdita Burnside (IE): Anatolische Herdershond, Appenzeller Sennenhond, Argentijse Dog, Broholmer, Cane Corso, Cão da Serra da Estrela (alle var.), Cão de Castro Laboreiro, Cão Fila de Sao Miguel, Centraal-Aziatische Ovcharka, Cimarrón Uruguayo, Ciobanesc Romanesc de Bucovina, Deens-Zweedse Boederijhond, Dogo Canario, Entlebucher Sennenhond, Fila Brasileiro, Grote Zwitserse Sennenhond, Hovawart, Landseer ECT, Mastiff, Mastino Napoletano, Sint Bernard (alle var.)
Alen Matthews (IE): Bullmastiff
Kurt Nilsson (SE): Affenpinscher, Duitse Dwergpinscher, Dwergschnauzer (alle var.)
Guido Puts (NL): Leonberger, Newfoundlander
Bill Shelton (US): Berner Sennenhond, Bordeaux Dog, Duitse Pinscher, Riesenschnauzer (alle var.), Middenslag Schnauzer (alle var.)
Zeev Trainin (IL): Duitse Dog (alle var.), Shar-Pei
John Williams (NL): Aïdi, Boxer, Hollandse Smoushond, Oostenrijkse Pinscher, Tibetaanse Mastiff, Zwarte Russische Terrier

Rasgroep 3
Dick Baars (NL): American Staffordshire Terrier
Joyce Crawford Manton (IE): Airedale Terrier, Australian Silky Terrier, Australian Terrier, Bedlington Terrier, Border Terrier, Ierse Terrier, Irish Glen of Imaal Terrier, Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Welsh Terrier, West Highland White Terrier
Fabrizio La Rocca (IT): Cairn Terrier, Engelse Toy Terrier, Foxterrier (alle var.), Kerry Blue Terrier, Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Schotse Terrier, Sealyham Terrier, Skye Terrier
Des Manton (IE): Braziliaanse Terrier, Bull Terrier, Miniatuur Bull Terrier, Cesky Terrier, Dandie Dinmont Terrier, Duitse Jachtterrier, Lakeland Terrier, Manchester Terrier, Staffordshire Bull Terrier, Yorkshire Terrier
Zeev Trainin (IL): Jack Russell Terrier, Parson Russell Terrier

Rasgroep 4
Dick Rutten (NL): Dwergdashond, Lang- & Ruwhaar, Kaninchen Dashond (alle var.)
Tatjana Urek (SI): Dashond (alle var.), Dwergdashond, Korthaar

Rasgroep 5
Wilma Hell-Frijters (NL): Alaska Malamute
Gerard Jipping (NL): Basenji, Mexicaanse Naakthond (alle var.), Noorse Buhund, Noorse Elandhond Grijs & Zwart, Peruaanse Haarloze hond (alle var.), Pharaohond, Podenco Canario, Podengo Português (alle var.), Samojeed, Siberian Husky, Volpino Italiano
Kurt Nilsson (SE): American Akita, Canaänhond, Cirneco dell’Etna, Dwergkeeshond, Eurasier, Finse Lappenhond, Hokkaido, Jämthund, Japanse Spits, Kai, Karelische Berenhond, Kishu, Kleine Keeshond (alle var.), Korea Jindo Dog, Laplandse Herdershond, Middenslag Keeshond (alle var.) Norbottenspets, Oostsiberische Laika, Podenco Ibicenco (alle var.), Russiche-Europese Laika, Shikoku, Thai Bankkaew Dog, Taiwan Dog, Thai Ridgeback Dog, Westsiberische Laika, Zweedse Lappenhond
Mona K. Selbach (NO): Akita, Chow Chow, Finse Spits, Grote Keeshond (alle var.), IJslandse Hond, Noorse Lundehund, Shiba
Bill Shelton (US): Västgötaspets

Rasgroep 6

Joop Hiddes (NL): Dalmatische Hond, Rhodesian Ridgeback
Wolfgang Trumpfheller (DE): Alle overig rassen van rasgroep 6

Rasgroep 7
Kalvo Kriisk (EE): Bracco Italiano, Braque d’Auvergne, Braque de l’Ariège, Braque du Bourbonnais, Braque Français (alle var.), Braque Saint-Germain, Cesky Fousek, Drentsche Patrijshond, Duitse Staande Hond (alle var.), Epagneul Bleu de Picardie, Epagneul Breton, Eupagneul de Pont-Audemer, Epagneul Français, Epagneul Picard, Gammel Dansk Hønsehund, Griffon Korthals, Grote Münstelander, Heidewachtel, Perdigueiro Português, Perdiguero de Burgos, Poedelpointer, Slovenský Hrubosrstý Stavac, Spinone Italiano, Stabyhoun
Des Manton (IE): Engelse Setter, Gordon Setter, Ierse Setter, Ierse rood-witte Setter, Pointer
Trainin Zeev (IL): Vizsla, draadhaar & korthaar, Weimaraner, Kort- & Langhaar

Rasgroep 8
Marjo Hahné (NL): Flatcoated Retriever
Fabrizio La Rocca (IT): Amerikaanse Water Spaniel, Barbet, Cão de Agua Português, Chesapeake Bay Retriever, Curly Coated Retriever, Duitse Wachtelhond, Field Spaniel, Ierse Waterspaniel, Lagotto Romagnolo, Perro de Agua Español, Sussex Spaniel
Eva Liljekvist Borg (SE): Golden Retriever, Nederlandse Kooikerhondje, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Wetterhoun
Saskia Radhenou (NL): Labrador Retriever
Lia v.d. Veen (NL): Amerikaanse Cocker Spaniel, Clumber Spaniel, Engelse Cocker Spaniel, Engelse Springer Spaniel, Welsh Springer Spaniel

Rasgroep 9
Peter van Baaren-Grob (NL): Chihuahua, Kort- & Langhaar, Japanse Spaniel, Tibetaanse Terrier
Mark James (UK): Shih Tzu
Gerard Jipping (NL): Franse Bulldog
Mona K. Selbach (NO): Bichon Frisé, Bolognezer, Coton de Tuléar, Havenezer, Maltezer, Markiesje
Stanley Shen (SG): Cavalier King Charles Spaniel, Chinese Naakthond, Epagneul nain continental, Papillon, Epagneul nain continental, Phalène, Griffon belge, Griffon bruxellois, King Charles Spaniel, Kromfohrländer, Leeuwhondje, Lhasa Apso, Mopshond, Pekingees, Petit Brabançon, Russian Toy korthaar & langhaar, Tibetaanse Spaniel
Tatjana Urek (SI): Dwergpoedel (alle var.), Grote Poedel (alle var.), Middenslag Poedel (alle var.), Toypoedel
John Williams (NL): Boston Terrier

Rasgroep 10
Joyce Crawford Manton (IE):
Deerhound, Greyhound, Magyar Agár
Marijn van Iersel (NL): Afgaanse Windhond, Azawakh, Barsoi, Chart Polski, Galgo Español, Ierse Wolfshond, Italiaans Windhondje, Saluki, Sloughi, Whippet

 

Erekeuringen
Junior Handling: Bianca v.d. Berg (NL)
Beste Koppels: Saskia Rathenou (NL)
Beste Fokkersgroep: Carin v.d. Sijs (NL)
Beste Jongste Puppy: Dick Baars (NL)
Beste Puppy: Bill Shelton (US)
Beste Veteraan: Maikel Koot (NL)
Beste Jeugd: Peter van Baaren-Grob (NL)
Beste Nederlandse Rassen: Gerard Jipping (NL)
Beste FCI Groep 1: Kurt Nilsson (SE)
Beste FCI Groep 2: Andraš Polgar (CZ)
Beste FCI Groep 3: Mona K. Selbach (NO)
Beste FCI Groep 4: Fabrizio La Rocca (IT)
Beste FCI Groep 5: Eva Liljekvist Borg (SE)
Beste FCI Groep 6: Wolfgang Trumpfheller (DE)
Beste FCI Groep 7: Des Manton (IE)
Beste FCI Groep 8: Hassi Assenmacher-Feyel (DE)
Beste FCI Groep 9: Tatjana Urek (SI)
Beste FCI Groep 10: Marijn van Iersel (NL)

Best in Show: Stanley Shen (SG)

 

 


 

Zondag – 4 maart 2018 :

Rasgroep 1
Renate Chiodi-Walraven (NL): Border Collie, Briard, Kuvasz, Nederlandse Schapendoes
Joyce Crawford Manton (IE): Austrialian Cattle Dog, Australian Kelpie, Australian Shepherd, Australian Stumpy Tail Cattle Dog, Bearded Collie, Komondor, Lancashire Heeler, Mudi, Old English Sheepdog, Perro de Pastor Mallorquin, Polski Owczarek Nizinny, Puli (alle var.), Pumi, Schotse Herdershond Kort- & Langhaar, Tatrahond, Tsjechoslowaakse Wolfhond, Zuid-Russiche Ovcharka
Mark James (UK): Shetland Sheepdog
Gerard Jipping (NL): Saarlooswolfhond
Pamela Runderkamp (NL): Picardische Herdershond, Pyreneese Herdershond (alle var.)
Dick Rutten (NL): Beauceron, Bouvier des Ardennes, Bouvier des Flandres, Zwitserse Witte Herdershond
Mona K. Selbach (NO): Hollandse Herdershond (alle var.), Schipperke
Bill Shelton (US): Belgische Herdershond (alle var.), Duitse Herdershond (alle var.), Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke
Zeev Trainin (IL): Bergamasco, Berhond v.d. Maremmen en Abruzzen, Cão da Serra de Aires, Ciobanesc Romanesc Mioritic & Carpatin, Gos d’Atura Català, Hrvatski Ovcar, Slovenský Cuvac

Rasgroep 2
Hassi Assenmacher-Feyel (DE): Affenpinscher, Boxer, Oostenrijkse Pinscher, Riesenschnauzer (alle var.)
Dick Baars (NL): Duitse Dwergpinscher, Duitse Pinscher, Dwergschnauzer (alle var.), Middenslag Schnauzer (alle var.), Tosa
Perdita Burnside (IE): Aïdi, Bordeaux Dog, Bullmastiff, Engelse Bulldog, Hollandse Smoushond, Kaukasische Ovcharka, Kraski Ovcar, Mastin del Pirineo, Mastin Español, Perro Dogo Mallorquin, Rafeiro do Alentejo, Sarplaninac, Shar-Pei, Tibetaanse Mastiff, Tornjak, Zwarte Russische Terrier
Renate Chiodi-Walraven (NL): Pyreneese Berghond
Dr. Horst Hollensteiner (DE): Appenzeller Sennenhond, Berner Sennenhond, Duitse Dog (alle var.), Entlebucher Sennenhond, Grote Zwitserse Sennenhond
Eva Liljekvist Borg (SE): Anatolische Herdershond, Argentijnse Dog, Cane Corso, Cão da Serra da Estrela, Lang- & Korthaar, Cão de Castro Laboreiro, Cão Fila de Sao Migeul, Centraal-Aziatische Ovcharka, Cimarrón Uruguayo, Ciobanesc Romanesc de Bucovina, Deens-Zweedse Boerderijhond, Dogo Canario, Fila Brasileiro, Hovawart, Landseer ECT, Leonberger, Mastino Napoletano, Sint Bernard, Kort- & Langhaar
Des Manton (IE): Broholmer, Dobermann, Mastiff, Newfoundlander
Annette Wijnsouw (NL): Rottweiler

Rasgroep 3
Hassi Assenmacher-Feyel (DE): Duitse Jachtterrier
Inge van der Does-Nielen (NL): Foxterrier Draadhaar, Lakeland Terrier
Des Manton (IE): Engelse Toy Terrier, Foxterrier Gladhaar, Jack Russell Terrier, Kerry Blue Terrier, Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Sealyham Terrier, Skye Terrier
Kurt Nilsson (SE): Airdale Terrier, American Staffordshire Terrier, Bedlington Terrier, Border Terrier, Braziliaanse Terrier, Bull Terrier, Miniatuur Bull Terrier, Ierse Terrier, Irish Glen of Imaal Terrier, Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Manchester Terrier, Parson Russell Terrier, Welsh Terrier
Tatjana Urek (SI): Australian Silky Terrier, Australian Terrier, Cairn Terrier, Cesky Terrier, Dandie Dinmont Terrier, Japanse Terrier, Schotse Terrier, West Highland White Terrier, Yorkshire Terrier
John Williams (NL): Staffordshire Bull Terrier

Rasgroep 4
Hassi Assenmacher-Feyel (DE): Dwergdashond (alle var.)
Fabrizio La Rocca (IT): Kaninchen Dashond (alle var.)
Wolfgang Trumpfheller (DE): Dashond (alle var.)

Rasgroep 5
Gerard Jipping (NL): Canaänhond, Chow Chow
Eva Liljekvist Borg (SE): IJslandse Hond, Volpino Italiano
Alen Matthews (IE): Akita, Alaska Malamute, American Akita, Cirneco dell’Etna, Dwergkeeshond, Grote Keeshond (alle var.), Kleine Keeshond (alle var.), Korea Jindo Dog, Mexicaanse Naakthond (alle var.), Middenslag Keeshond (alle var.), Peruaanse Haarloze Hond (alle var.), Russische-Europese Laika, Samojeed, Shikoku, Siberian Husky, Thai Bankkaew Dog, Taiwan Dog, Thai Ridgeback Dog, Västgötaspets
Leon Scholten (NL): Eurasier, Noorse Lundehund
Zeev Trainin (IL): Basenji, Finse Lappenhond, Finse Spits, Groenlandhond, Hokkaido, Jämthund, Japanse Spits, Kai, Karelische Berenhond, Kishu, Laplandse Herdershond, Noorse Buhund, Noorse Elandhond Grijs & Zwart, Norrbottenspets, Oostsiberische Laika, Pharaohond, Podenco Canario, Podenco Ibicenco, ruw- & Gladhaar, Podengo Português (alle var.), Shiba, Westsiberische Laika, Zweedse Lappenhond

Rasgroep 6

Karin van Klaveren (DE): Rhodesian Ridgeback
Kalvo Kriisk (EE): Alle overig rassen van rasgroep 6
Zeev Trainin (IL): Dalmatische Hond

Rasgroep 7
Tuus van Adrichem Boogaert-Kwint (NL):
Drentsche Patrijshond, Stabyhoun
Andraš Polgar (CZ): Bracco Italiano, Braque d’Auvergne, Braque de l’Ariège, Braque du Bourbonnais, Braque Français (alle var.), Braque Saint-Germain, Cesky Fousek, Duitse Staande Hond (alle var.), Epagneul Bleu de Picardie, Epagneul Breton, Eupagneul de Pont-Audemer, Epagneul Français, Epagneul Picard, Gammel Dansk Hønsehund, Griffon Korthals, Grote Münstelander, Heidewachtel, Ierse rood-witte Setter, Perdigueiro Português, Perdiguero de Burgos, Poedelpointer, Slovenský Hrubosrstý Stavac, Spinone Italiano, Vizsla, draadhaar & korthaar, Weimaraner, Kort- & Langhaar
Bill Shelton (US): Engelse Setter, Gordon Setter, Ierse Setter, Pointer

Rasgroep 8
Wies Boermans (NL): Curly Coated Retriever, Engelse Springer Spaniel, Flatcoated Retriever
Gerda Halff-van Boven (NL): Amerikaanse Cocker Spaniel, Chesapeake Bay Retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Joop Hiddes (NL): Golden Retriever
Kalvo Kriisk (EE): Barbet, Clumber Spaniel, Wetterhoun
Fabrizio La Rocca (IT): Labrador Retriever
Tineke Pillement-Heijden (NL): English Cocker Spaniel
Dick Rutten (NL): Amerikaanse Water Spaniel, Cão de Agua Português, Lagotto Romagnolo, Perro Agua Español
Mona K. Selbach (NO): Nederlandse Kooikerhondje
Lia v.d. Veen (NL): Duitse Wachtelhond, Field Spaniel, Ierse Waterspaniel, Sussex Spaniel
Hannie Warendorf (NL): Welsh Springer Spaniel

Rasgroep 9
Inge van der Does-Nielen (NL): Dwergpoedel (alle var.), Grote Poedel (alle var.), Middenslag Poedel (alle var.), Toypoedel
Mark James (UK): Lhasa Apso, Tibetaanse Spaniel, Tibetaanse Terrier
Eva Liljekvist Borg (SE): Epagneul nain continental, Papillon, Epagneul nain continental, Phalène, Griffon belge, Griffon bruxellois, King Charles Spaniel, Leeuwhondje, Petit Brabançon
Pamela Runderkamp (NL): Boston Terrier, Cavalier King Charles Spaniel, Chinese Naakthond, Mopshond
Stanley Shen (SG): Bichon Frisé, Bolognezer, Chihuahua kort- & langhaar, Coton de Tuléar, Havenezer, Japanse Spaniel, Maltezer
Tatjana Urek (SI): Kromfohrländer, Markiesje, Russian Toy, kort- & langhaar
Lia v.d. Veen (NL): Pekingees, Shih Tzu
John Williams (NL): Franse Bulldog

Rasgroep 10
Gerard Jipping (NL): Afgaanse Windhond, Barsoi, Deerhound, Greyhound, Ierse Wolfshond, Italiaans Windhondje
Leon Scholten (NL): Whippet
Tatjana Urek (SI): Azawakh, Chart Polski, Galgo Español, Magyar Agár, Saluki, Sloughi

 

Erekeuringen
Junior Handling: Wendela van der Cruijsen (NL)
Beste Koppels: Maikel Koot (NL)
Beste Fokkersgroep: Renate Chiodi-Walraven (NL)
Beste Jongste Puppy: Inge van der Does-Nielen (NL)
Beste Puppy: Gerda Halff-van Boven (NL)
Beste Veteraan: Joop Hiddes (NL)
Beste Jeugd: Mark James (UK)
Beste Nederlandse Rassen: Tineke Pillement-Heijden (NL)
Beste FCI Groep 1: Alen Matthews (IE)
Beste FCI Groep 2: Perdita Burnside (IE)
Beste FCI Groep 3: Zeev Trainin (IL)
Beste FCI Groep 4: Tatjana Urek (SI)
Beste FCI Groep 5: Joyce Crawford Manton (IE)
Beste FCI Groep 6: Kalvo Kriisk (EE)
Beste FCI Groep 7: Dick Rutten (NL)
Beste FCI Groep 8: Eva Liljekvist Borg (SE)
Beste FCI Groep 9: Stanley Shen (SG)
Beste FCI Groep 10: Gerard Jipping (NL)

Best in Show: Bill Shelton (US)

 

 


Update: 29 november 2017

 

Idezia & Proxium