logo-martinidogshow

bekers

BIS2016website

FlyerGroomTeam

Keurmeesterlijst 2017

 

Zaterdag – 4 maart 2017:

Rasgroep 1 

Erica Bakker-v.d. Woestijne (NL): Border Collie, Picardische Herdershond, Polski Owczarek Nizinny, Pyreneese Herderhond (alle var.), Shetland Sheepdog
Maikel Koot (NL): Bearded Collie, Old English Sheepdog
Des Manton (IE): Beauceron, Briard, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke
John Muldoon (IE): Bouvier des Ardennes, Bouvier des Flandres, Hollandse Herdershond (alle var.), Hrvatski Ovcar, Komondor, Kuvasz, Mudi, Nederlandse Schapendoes, Perro de Pastor Mallorquin, Puli (alle var.), Pumi, Saarlooswolfhond
Marika Raeymakers-Mitzlaff (BE): Schotse Herdershond Korthaar & Langhaar
Pauline Stern-Hanf (NL): Belgische Herdershond (alle var.), Schipperke
Per Svarstad (SE): Australian Cattle Dog, Australian Kelpie, Australian Shepherd, Australian Stumpy Tail Cattle Dog, Bergamasco, Berghond v.d. Maremmen en Abruzzen, Cão da Serra de Aires, Ciobanesc Romanesc Mioritic, Ciobanesc Romanesc Carpatin, Duitse Herdershond (alle var.), Gos dÁtura Català, Lancashire Heeler, Slovenský Cuvac, Tatrahond, Tsjechoslowaakse Wolfhond, Zuid-Russische Ovcharka, Zwitserse Witte Herderhond


Rasgroep 3

Henk Burgwal (NL): American Staffordshire Terrier, Ierse Terrier, Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Jack Russell Terrier, Staffordshire Bull Terrier
Hans Hilverda (NL): Yorkshire Terrier
Colette Muldoon (IE): Australian Silky Terrier, Bedlington Terrier, Border Terrier, Braziliaanse Terrier, Bull Terrier, Miniatuur Bull Terrier, Duitse Jachtterrier, Engelse Toy Terrier, Foxterrier Draad- & Gladhaar, Parson Russell Terrier, Cairn Terrier, Cesky Terrier, Irish Glen of Imaal Terrier, Kerry Blue Terrier, Manchester Terrier, Sealyham Terrier, Skye Terrier
Gabi van Ruiten-Hajnová (CZ): Airedale Terrier, Australian Terrier, Dandie Dinmont Terrier, Japanse Terrier, Lakeland Terrier, Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Schotse Terrier, Welsh Terrier, West Highland White Terrier


Rasgroep 5

Yossi Guy (IL): American Akita, Canaänhond, Chow Chow, Finse Lappenhond, Groenlandhond, Hokkaido, Jämthund, Japanse Spits, Kai, Karelische Berenhond, Kishu, Korea Jindo Dog, Laplandse Herderhond, Noorse Buhund, Noorse, Elandhond Grijs & Zwart, Noorse Lundehund, Norrbottenspets, Oostsiberische Laika, Russisch-Europese Laika, Samojeed, Shikoku, Siberian Husky, Taiwan Dog, Thai Ridgeback Dog, Västgötaspets, Volpino Italiano, Westsiberische Laika, Zweedse Lappenhond
Tiny Hensema-v.d. Weij (NL): Akita, Dwergkeeshond, Middenslag Keeshond (alle var. ), Grote Keeshond (alle var. ), Eurasier, Finse Spits, Shiba
Maikel Koot (NL): Basenji, IJslandse Hond
Des Manton (IE): Alaska Malamute, Kleine Keeshond (alle var.), Siberian Husky, Thai Bankkaew Dog, Cirneco dell’Etna, Mexicaanse Naakthond (alle var.), Peruaanse Haarloze Hond (alle var.), Pharaohond, Podenco Canario, Podenco Ibicenco ruwhaar & gladhaar, Podengo Português (alle var.)


Rasgroep 9

Dick Baars (NL): Boston Terrier, Cavalier King Charles Spaniel, Franse Bulldog, King Charles Spaniel, Mopshond
Anca Diana Giura (RO): Chihuahua korthaar, Chinese Naakthond, Japanse Spaniel, Lhasa Apso, Russian Toy korthaar & langhaar, Grote Poedel (alle var.), Middenslag Poedel (alle var.), Tibetaanse Spaniel
John Muldoon (IE): Dwergpoedel (alle var.), Epagneul nain continental, Papillon & Phalène, Griffon belge, Griffon Bruxellois, Kromfohrländer, Leeuwhondje, Petit Brabançon, Tibetaanse Terrier, Toypoedel
Hans Hilverda (NL): Bichon frisé, Bolognezer, Coton de Tuléar, Havanezer, Maltezer, Markiesje
Erwin Manders (NL):
Chihuahua langhaar, Pekingees, Shih Tzu


Rasgroep 10

Hans v.d. Berg (NL): Afgaanse Windhond, Azawakh, Chart Polski, Galgo Español, Saluki, Sloughi, Whippet
Des Manton (IE): Barsoi, Deerhound, Greyhound, Ierse Wolfshond, Italiaans Windhondje, Magyar Agár

 

Erekeuringen:

Junior Handling:  Dineke Kaaijk (NL)
Beste Koppel:  Tiny Hensema-van der Weij (NL)
Beste Fokkerijgroep:  Pauline Stern-Hanf (NL)
Beste Werkhonden:  Henk Burgwal (NL)
Beste Jongste Puppy:  Marika Raeymakers-Mitzlaff (BE)
Beste Puppy:  Hans Hilverda (NL)
Beste Veteraan:  Gabi van Ruiten-Hajnová (CZ)
Beste Jeugd:  Maikel Koot (NL)
Beste Nederlandse Rassen:  Erica Bakker-v.d. Woestijne (NL)
Beste FCI Groep 1:  Yossi Guy (IL)
Beste FCI Groep 3:  Hans van den Berg (NL)
Beste FCI Groep 5:  Erwin Manders (NL)
Beste FCI Groep 9:  Per Svarstad (SE)
Beste FCI Groep 10:  Des Manton (IE)

 

 

Zondag – 5 maart 2017 :

Rasgroep 2

Dick Baars (NL): Engelse Bulldog, Hovawart, Leonberger
Hans v.d. Berg (NL): Dobermann, Rottweiler
Birgit Bischoff (DE): Dwergschnauzer (alle var.), Riesenschnauzer (alle var.), Middenslag Schnauzer (alle var.)
Yossi Guy (IL): Duitse Dog (alle var.)
Christofer Habig (DE): Bordeaux Dog, Boxer, Mastino Napoletano
Joop Hiddes (NL): Bullmastiff, Mastiff
Heather Timmins (IE): Affenpinscher, Duitse Dwergpinscher, Duitse Pinscher, Oostenrijkse Pinscher, Zwarte Russische Terrier
John Muldoon (IE): Aïdi, Anatolischer Herdershond, Argentijnse Dog, Broholmer, Cão da Serra da Estrela langhaar & korthaar, Cão de Castro Laboreiro, Cão Fila de Sao Miguel, Centraal-Aziatische Ovcharka, Cimarrón Uruguayo, Ciobanesc Romanesc de Bucovina, Deens-Zweedse Boerderijhond, Dogo Canario, Entlebucher Sennenhond, Fila Brasileiro, Grote Zwitserse Sennenhond, Hollandse Smoushond, Kaukasische Ovcharka, Kraski Ovcar, Mastin del Pirineo, Mastin Español, Perro Dogo Mallorquin, Pyreneese Berghond, Rafeiro do Alentejo, Sarplaninac, Tibetaanse Mastiff, Tornjak, Tosa
Gerda Schaufeli (NL): Appenzeller Sennenhond, Berner Sennenhond, Shar-Pei
Per Svarstad (SE): Cane Corso, Landseer ECT, Newfoundlander, Sint Bernard korthaar & langhaar


Rasgroep 4

Anca Diana Giura (RO): Dashond (alle var.), Dwergdshond (alle var.)
Jan Sloot (NL): Kaninchen Dashond (alle var.)


Rasgroep 6

Yossi Guy (IL): Rhodesian Ridgeback
Joop Hiddes (NL): Basset Hound, Berner Laufhund, Bloedhond, Duitse Brak
John Muldoon (IE): Basset Artésien normand, Basset Fauve de Bretagne, Bayrischer Gebirgsschweisshund, Grand Basset griffon vendéen, Petit Basset griffon vendéen + alle overige rassen uit FCI-Groep 6
Jan Sloot (NL): Beagle, Dalmatische Hond


Rasgroep 7

Wout Arxhoek (NL): Drentsche Patrijshond, Weimaraner korthaar & langhaar
Heather Timmins (IE): Pointer, Stabyhoun, Vizsla Draadhaar & Korthaar
Colette Muldoon (IE): Bracco Italiano, Cesky Fousek, Duitse Staande Hond (alle var.) Engelse Setter, Gordon Setter, Griffon Korthals, Ierse Setter, Ierse rood-witte Setter, Spinone Italiano + alle overige rassen uit FCI-Groep 7



Rasgroep 8

Wout Arxhoek (NL): Nederlandse Kooikerhondje, Wetterhoun
Hans v.d. Berg (NL): Flatcoated Retriever
Heather Timmins (IE): Chesapeake Bay Retriever, Clumber Spaniel, Curly Coated Retriever, Field Spaniel, Sussex Spaniel
Ans van Leeuwen (NL): Golden Retriever
Annemieke van Luijk-Grevelink (NL): Labrador Retriever
John Muldoon (IE): Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Des Manton (IE): Amerikaanse Cocker Spaniel, Amerikaanse Water Spaniel, Barbet, Cão de Agua Português, Duitse Wachtelhond, Engelse Cocker Spaniel, Engelse Springer Spaniel, Ierse Waterspaniel, Lagotto romagnolo, Perro de Agua Español, Welsh Springer Spaniel

 

 

Erekeuringen:

Junior HandlingMerel Kamphuys (NL)
Beste Koppel:  Gerda Schaufeli (NL)
Beste Fokkerijgroep:  Annemieke van Luijk-Grevelink (NL)
Beste Werkhonden:  Ans van Leeuwen (NL)
Beste Jongste Puppy:  Per Svarstad (SE)
Beste Puppy:  Dick Baars (NL)
Beste Veteraan:  Joop Hiddes (NL)
Beste Jeugd:  Jan Sloot (NL)
Beste Nederlandse Rassen: .
Beste FCI Groep 2:  Dick Baars (NL)
Beste FCI Groep 4:  Des Manton (IE)
Beste FCI Groep 6:  John Muldoon (IE)
Beste FCI Groep 7:  Wout Arxhoek (NL)
Beste FCI Groep 8:  Colette Muldoon (IE)

Best in Show:  Anca Diana Giura (RO)

 

Update: 2 Maart 2017

 

Idezia & Proxium