logo-martinidogshow

bekers

bis 1 martini dogshow 2017 kynoweb kynoweb ernst von scheven 20170305 17 22 56

rozetten brons

Ring Schedule

Ringen - judge - Ringmedewerkers
De rassen worden gekeurd in de hieronder aangegeven ring en volgorde

Saturday March 3th, 2018

Ring 1:    judge Mr. Mark James (UK)
Start judging breeds:
9:30: Shih Tzu (23), Bouvier des Flandres (18),
12:00: Briard (14), Old English Sheepdog (11), Bearded Collie (10)

Ring 2:    judgeMr. Andras Polgar (CZ)
Start judging breeds:
9:30: BullmastifMs. (14), Schotse Herdershond Korthaar (1), Schotse Herdershond Langhaar (21), Lancashire Heeler (1),
12:00: Welsh Corgi Cardigan (10), Welsh Corgi Pembroke (18), Kuvasz (1), Ciobanesc Romanesc Carpatin (1), Cão da Serra de Aires (2), Duitse Herdershond, stokhaar (2), Picardische Herdershond (2), Beauceron (5)

Ring 3:    judge Ms. Mona Selbach (NO)
Start judging breeds:
9:30: Havanezer (10), Maltezer (2), Bolognezer (4), Coton de Tuléar (4), Bichon frisé (5), Akita (3), Shiba (8),
12:00: IJslandse Hond (4), Noorse Lundehund (2), Grote Keeshond, wolfsgrijs (5), Chow Chow (15)

Ring 4:    judge Mr. Kurt Nilsson (SE)
Start judging breeds:
9:30: Dwergschnauzer, zwart-zilver (11), Dwergschnauzer, peper en zout (1), Dwergschnauzer, zwart (5), Dwergschnauzer, wit (2), Duitse Dwergpinscher (2), Podenco Ibicenco, gladhaar (1), Podenco Ibicenco, ruwhaar (1), Zweedse Lappenhond (1), Laplandse Herdershond (2), Finse Lappenhond (6), Eurasier (2), Japanse Spits (3),
12:00: Thai Bangkaew Dog (3), Korea Jindo Dog (3), American Akita (7), Dwergkeeshond (15), Kleine Keeshond, bruin-zwart (1), Kleine Keeshond, oranje en anderskleurig (2), Kleine Keeshond, wit (3), Middenslag Keeshond, bruin-zwart (1)

Ring 5:    judge Ms. Hassi Assenmacher-Feyel (DE)
Start judging breeds:
9:30: Pyreneese Berghond (4), Pyreneese Herdershond à poil long (1), Tatrahond (3), Polski Owczarek Nizinny (3), Tsjechoslowaakse Wolfhond (5), Kaukasische Ovcharka (1), Mastin del Pirineo (1), Engelse Bulldog (9), Rottweiler (21)

Ring 5:    judge M. Guido Puts
Start judging breeds:
12:00: Newfoundlander (8), Leonberger (13)

Ring 6:    judge Mr. Dick Baars
Start judging breeds:
9:30: American Staffordshire Terrier (9), Australian Kelpie (2), Australian Cattle Dog (4), Puli, anders dan wit (2)

Ring 6:    judge Mr. Zeev Trainin (IL)
Start judging breeds:
9:30: Shar-Pei (3), Duitse Dog, geel/gestroomd (3), Duitse Dog, blauw (5), Duitse Dog, zwart/zwart-wit (9),
12:00: Vizsla Korthaar (6), Weimaraner, korthaar (6), Jack Russell Terrier (8), Parson Russell Terrier (10)

Ring 7:    judge Mr. Gerard Jipping
Start judging breeds:
9:30: Franse Bulldog (17), Noorse Buhund (1), Noorse Elandhond Grijs (1), Podengo Português, klein, gladhaar (1), Volpino Italiano (2), Basenji (5), Samojeed (6), Siberian Husky (8),
12:00: Border Collie (10), Nederlandse Schapendoes (15)

Ring 8:    judge Mr. Bill Shelton (US)
Start judging breeds:
9:30: Berner Sennenhond (21), Bordeaux Dog (10), Västgötaspets (5), Riesenschnauzer, peper en zout (3), Riesenschnauzer, zwart (4), Duitse Pinscher (8)

Ring 9:    judge Ms. Bianca v.d. Berg
Start judging breeds:
9:30: Australian Shepherd (16), Shetland Sheepdog (24)

Ring 9:    judge Mr. Peter v. Baaren-Grob
Start judging breeds:
12:00: Tibetaanse Terrier (6), Chihuahua, korthaar (11), Chihuahua, langhaar (12)

Ring 10:  judge Ms. Eva Liljekvist Borg (SE)
Start judging breeds:
9:30: Nova Scotia Duck Tolling Retriever (18), Golden Retriever (26),
12:00: Wetterhoun (4), Nederlandse Kooikerhondje (12)

Ring 11:  judge Ms. Saskia Radhenou
Start judging breeds:
9:30: Labrador Retriever (37)

Ring 11:  judge Ms. Lia v.d. Veen
Start judging breeds:
12:00: Engelse Springer Spaniel (2), Clumber Spaniel (2), Welsh Springer Spaniel (7), Amerikaanse Cocker Spaniel (7), Engelse Cocker Spaniel (16)

Ring 12:  judge Ms. Joyce Crawford Manton (IE)
Start judging breeds:
9:30: Greyhound (1), Magyar Agár (2), Deerhound (4), Irish Glen oMs. Imaal Terrier (2), Bedlington Terrier (3), Airedale Terrier (3), Irish Soft Coated Wheaten Terrier (4), Ierse Terrier (5), Australian Terrier (5), West Highland White Terrier (6), Border Terrier (9)

Ring 12:  judge Mr. John Williams
Start judging breeds:
12:00: Tibetaanse MastifMs. (1), Hollandse Smoushond (1), Zwarte Russische Terrier (3), Boxer (15), Boston Terrier (5)

Ring 13:  judge Mr. Stanley Shen (SG)
Start judging breeds:
9:30: Griffon bruxellois (1), Petit Brabançon (3), Pekingees (2), Leeuwhondje (2), Russian Toy, korthaar (1), Russian Toy, langhaar (2), Chinese Naakthond (3), Tibetaanse Spaniel (4), Mopshond (5), Epagneul nain continental, Papillon (6), Lhasa Apso (7), Cavalier King Charles Spaniel (11)

Ring 13:  judge Ms. Marjo Hahné (NL)
Start judging breeds:
12:00: Flatcoated Retriever (24)

Ring 14:  judge Ms. Perdita Burnside (IE)
Start judging breeds:
9:30: Landseer ECT (5), Dobermann (8), Centraal-Aziatische Ovcharka (1), Argentijnse Dog (1), Fila Brasileiro (2), Cane Corso (4), Hovawart (3), Entlebucher Sennenhond (2), Grote Zwitserse Sennenhond (4), Sint Bernard, langhaar (5), Sint Bernard, korthaar (7), MastifMs. (5)

Ring 14:  judge Mr. Wolfgang Trumpfheller (DE)
Start judging breeds:
12:00: Basset Artésien Normand (1), Bayrischer Gebirgsschweisshund (2), Grand Basset griffon vendéen (2), Petit Basset griffon vendéen (3), Basset Hound (3), Basset fauve de Bretagne (4), Beagle (6)

Ring 15:  judge Mr. Kalvo Kriisk (EE)
Start judging breeds:
9:30: Epagneul bleu de Picardie (1), Griffon Korthals (1), Epagneul picard (1), Heidewachtel (2), Grote Münsterlander (2), Spinone Italiano (3), Duitse Staande Hond Draadhaar (2), Duitse Staande Hond Langhaar (4), Duitse Staande Hond Korthaar (5), Stabijhoun (10), Drentsche Patrijshond (17)

Ring 15:  judge Ms. Sandra Dubach (NL)
Start judging breeds:
12:00: Schipperke (1), Hollandse Herdershond, langhaar (1), Hollandse Herdershond, ruwhaar (2), Hollandse Herdershond, korthaar (4), Belgische Herdershond, Mechelse (2), Belgische Herdershond, Groenendaeler (4), Belgische Herdershond, Tervuerense (6)

Ring 16:  judge Mr. Fabrizio la Rocca (IT)
Start judging breeds:
9:30: Cairn Terrier (17), SealyhaMr. Terrier (1), Skye Terrier (1), Norwich Terrier (1), Kerry Blue Terrier (1), Schotse Terrier (2), Foxterrier Gladhaar (2), Foxterrier Draadhaar (2), Norfolk Terrier (3), Field Spaniel (1), Ierse Waterspaniel (2), Chesapeake Bay Retriever (3),
12:00: Barbet (2), Cão de Agua Português (5), Lagotto Romagnolo (8), Perro de Agua Español (11)

Ring 17:  judge Mr. Dick Rutten (NL)
Start judging breeds:
9:30: Kaninchen Dashond, ruwhaar (1), Kaninchen Dashond, langhaar (2), Kaninchen Dashond, korthaar (3), Dwergdashond, ruwhaar (3), Dwergdashond, korthaar (7), Dwergdashond, langhaar (8)

Ring 17:  judge Ms. Tatjana Urek (SI)
Start judging breeds:
9:30: Toypoedel (6), Dwergpoedel, grijs-fawn (1), Grote Poedel, zwart-wit-bruin (11),
12:00: Dashond, langhaar (4), Dashond, korthaar (8), Dashond, ruwhaar (9)

Ring 19:  judge Ms. Carin v.d. Sijs (NL)
Start judging breeds:
9:30: Zwitserse Witte Herdershond (12)

Ring 19:  judge Mr. Joop Hiddes (NL)
Start judging breeds:
9:30: Dalmatische Hond (13), Rhodesian Ridgeback (30)

Ring 20:  judge Mr. Des Manton (IE)
Start judging breeds:
9:30: Staffordshire Bull Terrier (14), Lakeland Terrier (1), Yorkshire Terrier (1), Manchester Terrier (2), Cesky Terrier (2), Bull Terrier, standaard (3), Miniatuur Bull Terrier (4), Gordon Setter (6), Engelse Setter (7),
12:00: Ierse rood-witte Setter (1), Ierse Setter (12)

Ring 21:  judge Ms. Wilma Hell-Freijters (NL)
Start judging breeds:
9:30: Alaska Malamute (5)

Ring 21:  judge Mr. Marijn v. Iersel (NL)
Start judging breeds:
9:30: Afghaanse Windhond (4), Barsoi (5), Italiaans Windhondje (3), Ierse Wolfshond (7), Saluki (12), Whippet (21)


Sunday March 4th, 2018

Ring 1:    judge Mr. Mark James (UK)
Start judging breeds:
9:30: Shetland Sheepdog (27), Tibetaanse Spaniel (4), Tibetaanse Terrier (7), Lhasa Apso (8)

Ring 1:    judge Ms. Pamela Runderkamp (NL)
Start judging breeds:
12:00: Boston Terrier (3), Mopshond (5), Chinese Naakthond (5), Cavalier King Charles Spaniel (6), Pyreneese Herdershond à poil long (1)

Ring 2:    judge Ms. Perdita Burnside (IE)
Start judging breeds:
9:30: BullmastifMs. (12), Bordeaux Dog (13), Mastin del Pirineo (1), Tibetaanse MastifMs. (1), Kaukasische Ovcharka (1), Shar-Pei (4), Zwarte Russische Terrier (5), Engelse Bulldog (10)

Ring 2:    judge Ms. Annette Wijnsouw (NL)
Start judging breeds:
12:00: Rottweiler (20)

Ring 3:    judge Mr. Andras Polgar (CZ)
Start judging breeds:
9:30: Griffon Korthals (1), Heidewachtel (1), Ierse rood-witte Setter (1), Bracco Italiano (2), Spinone Italiano (3), Duitse Staande Hond Draadhaar (3), Duitse Staande Hond Korthaar (5), Duitse Staande Hond Langhaar (7), Grote Münsterlander (5), Vizsla Draadhaar (4), Vizsla Korthaar (11), Weimaraner, korthaar (7)
12:00:Akita (3), Grote Keeshond, wolfsgrijs (5)

Ring 4:    judge Mr. Kurt Nilsson (SE)
Start judging breeds:
9:30: Bedlington Terrier (1), Ierse Terrier (2), Airedale Terrier (3), Manchester Terrier (3), Miniatuur Bull Terrier (4), Bull Terrier, standaard (6), Border Terrier (5), American Staffordshire Terrier (8), Irish Soft Coated Wheaten Terrier (5), Parson Russell Terrier (9)

Ring 4:    judge Mr. Joop Hiddes (NL)
Start judging breeds:
12:00: Golden Retriever (19)

Ring 5:    judge Mr. Zeev Trainin (IL)
Start judging breeds:
9:30: Hrvatski Ovcar (1), Podengo Português, klein, gladhaar (1), Ciobanesc Romanesc Carpatin (1), Cão da Serra de Aires (2), Noorse Buhund (1), Zweedse Lappenhond (1), Podenco Ibicenco, gladhaar (1), Japanse Spits (2), Laplandse Herdershond (3), Finse Lappenhond (4), Basenji (4), Shiba (7), Dalmatische Hond (15)

Ring 5:    judge Ms. Inge v.d. Does-Nielen (NL)
Start judging breeds:
12:00: Lakeland Terrier (1), Foxterrier Draadhaar (1), Toypoedel (5), Dwergpoedel, grijs-fawn (1), Dwergpoedel, zwart-wit-bruin (2), Middenslag Poedel, grijs-fawn (1), Grote Poedel, grijs-fawn (1), Grote Poedel, zwart-wit-bruin (11)

Ring 6:    judge Mr. Horst Hollensteiner (DE)
Start judging breeds:
9:30: Entlebucher Sennenhond (2), Appenzeller Sennenhond (3), Grote Zwitserse Sennenhond (3), Berner Sennenhond (20), Duitse Dog, geel/gestroomd (3), Duitse Dog, blauw (2), Duitse Dog, zwart/zwart-wit (8)

Ring 6:    judge Mr. Leon Scholten (NL)
Start judging breeds:
12:00: Noorse Lundehund (2), Eurasier (2), Whippet (21)

Ring 7:    judge Ms. Eva Liljekvist Borg (SE)
Start judging breeds:
9:30: Landseer ECT (4), Mastino Napoletano (1), Argentijnse Dog (1), Cane Corso (2), Fila Brasileiro (2), Hovawart (2), Volpino Italiano (2), IJslandse Hond (4), Epagneul nain continental, Papillon (1), Leeuwhondje (2), Griffon bruxellois (1), Petit Brabançon (3), Leonberger (13),
12:00: Sint Bernard, korthaar (7), Sint Bernard, langhaar (9)

Ring 7:    judge Mr. John Williams (NL)
Start judging breeds:
12:00: Franse Bulldog (13)

Ring 8:    judgeMs. Mona Selbach (NO)
Start judging breeds:
9:30: Korea Jindo Dog (1), Cirneco dell'Etna (1), Thai Bangkaew Dog (2), American Akita (6), Alaska Malamute (6), Västgötaspets (6), Siberian Husky (8), Samojeed (11),
12:00: Middenslag Keeshond, bruin-zwart (1), Kleine Keeshond, oranje en anderskleurig (2), Kleine Keeshond, bruin-zwart (1), Kleine Keeshond, wit (3), Dwergkeeshond (13), Nederlandse Kooikerhondje (13), Hollandse Herdershond, langhaar (1), Hollandse Herdershond, korthaar (3), Schipperke (1)

Ring 9:    judge Mr. Dick Baars (NL)
Start judging breeds:
9:30: Duitse Pinscher (4), Duitse Dwergpinscher (2), Dwergschnauzer, wit (1), Dwergschnauzer, zwart (2), Dwergschnauzer, zwart-zilver (8)

Ring 9:    judge Mr. Gerard Jipping (NL)
Start judging breeds:
9:30: Afghaanse Windhond (15), Deerhound (4), Italiaans Windhondje (3),
12:00: Barsoi (6), Ierse Wolfshond (9), Saarlooswolfhond (2), Chow Chow (13)

Ring 10:  judge Ms. Tuus v. Adrichem Boogaert-Kwint
Start judging breeds:
9:30: Stabijhoun (13), Drentsche Patrijshond (25)

Ring 10:  judge Ms. Wies Boermans (NL)
Start judging breeds:
12:00: Engelse Springer Spaniel (1), Flatcoated Retriever (27)

Ring 11:  judge Mr. Kalvo Kriisk (EE)
Start judging breeds:
9:30: Bayrischer Gebirgsschweisshund (1), Briquet griffon vendéen (1), Petit Basset griffon vendéen (3), Grand Basset griffon vendéen (2), Basset Artésien Normand (2), Basset fauve de Bretagne (4), Basset Hound (5), Beagle (15), Wetterhoun (1), Clumber Spaniel (2)

Ring 11:  judge Ms. Gerda Halff-van Boven (NL)
Start judging breeds:
12:00: Nova Scotia Duck Tolling Retriever (17), Chesapeake Bay Retriever (3), Amerikaanse Cocker Spaniel (6)

Ring 12:  judge Mr. Dick Rutten (NL)
Start judging breeds:
9:30: Cão de Agua Português (5), Lagotto Romagnolo (8), Perro de Agua Español (11), Beauceron (7), Zwitserse Witte Herdershond (12),
12:00: Bouvier des Flandres (21)

Ring 13:  judge Ms. Hassi Assenmacher-Feyel (DE)
Start judging breeds:
9:30: Dwergdashond, korthaar (4), Dwergdashond, ruwhaar (4), Dwergdashond, langhaar (7), Boxer (18)

Ring 13:  judge Ms. Karin van Klaveren (DE)
Start judging breeds:
12:00: Rhodesian Ridgeback (33)

Ring 14:  judge Mr. Fabrizio la Rocca (IT)
Start judging breeds:
9:30: Kaninchen Dashond, ruwhaar (1), Kaninchen Dashond, langhaar (2), Kaninchen Dashond, korthaar (3), Riesenschnauzer, peper en zout (3), Riesenschnauzer, zwart (4), Labrador Retriever (40)

Ring 14:  judge Ms. Tineke Pillement-Heijden (NL)
Start judging breeds:
12:00: Engelse Cocker Spaniel (13)

Ring 15:  judge Mr. Wolfgang Trumpfheller (DE)
Start judging breeds:
9:30: Dashond, korthaar (4), Dashond, langhaar (5), Dashond, ruwhaar (10)

Ring 15:  judge Mr. Des Manton (IE)
Start judging breeds:
9:30: Jack Russell Terrier (9), SealyhaMr. Terrier (1), Kerry Blue Terrier (1), Norwich Terrier (1), Skye Terrier (1), Norfolk Terrier (3), MastifMs. (6),
12:00: Broholmer (1), Newfoundlander (20), Dobermann (6)

Ring 16:  judge Ms. Hannie Warendorf (NL)
Start judging breeds:
9:30: Welsh Springer Spaniel (9)

Ring 16:  judge Mr. Stanley Shen (SG)
Start judging breeds:
9:30: Japanse Spaniel (1), Bolognezer (3), Maltezer (3), Coton de Tuléar (4), Bichon frisé (6), Havanezer (8), Chihuahua, korthaar (13),
12:00: Chihuahua, langhaar (17)

Ring 18:  judge Ms. Renate Chiodi-v. Walraven (NL)
Start judging breeds:
9:30: Kuvasz (1), Pyreneese Berghond (5), Briard (12), Nederlandse Schapendoes (12), Border Collie (12)

Ring 18:  judge Ms. Lia v.d. Veen (NL)
Start judging breeds:
12:00: Ierse Waterspaniel (3), Pekingees (3), Shih Tzu (19)

Ring 19:  judge Ms. Joyce Crawford Manton (IE)
Start judging breeds:
9:30: Australian Shepherd (15), Australian Kelpie (2), Australian Cattle Dog (3), Lancashire Heeler (1), Puli, anders dan wit (1), Tsjechoslowaakse Wolfhond (2), Tatrahond (1), Polski Owczarek Nizinny (3), Old English Sheepdog (7), Bearded Collie (10),
12:00: Schotse Herdershond Langhaar (17)

Ring 20:  judge Mr. Bill Shelton (US)
Start judging breeds:
9:30: Gordon Setter (2), Ierse Setter (15), Engelse Setter (5), Duitse Herdershond, stokhaar (2), Belgische Herdershond, Mechelse (2), Belgische Herdershond, Groenendaeler (2), Belgische Herdershond, Tervuerense (5), Welsh Corgi Cardigan (9),
12:00: Welsh Corgi Pembroke (17)

Ring 21:  judge Ms. Tatjana Urek (SI)
Start judging breeds:
9:30: Staffordshire Bull Terrier (13), Cairn Terrier (15), Schotse Terrier (2), Cesky Terrier (3), West Highland White Terrier (5),
12:00: Yorkshire Terrier (1), Markiesje (1), Russian Toy, korthaar (1), Russian Toy, langhaar (2), Saluki (13)

Idezia & Proxium