logo-martinidogshow

bekers

BEST IN SHOW 1 1303 GRONINGEN 2018 Kynoweb 20180303 18 23 57 A08Y4861

BEST IN SHOW 1 676 GRONINGEN 2018 Kynoweb 20180304 18 14 34 A08Y5704

List of judges 2019

‘Peerd van Ome Loeks’ Show 2019
Vrijdag –  1 maart 2019 :


Rasgroep 1
Anthony, David (US): Australian Cattle Dog, Australian Shepherd, Bearded Collie, Belgische Herdershonden, Picardische Herdershond
Anthony, Deborah (US): Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke
Ebels, Jan (NL): Zwitserse Witte Herdershond
Gilliland, Karen (IE): Border Collie, Saarlooswolfshond, Schotse Herdershonden, Tjechoslowaakse Wolfhond
Koot, Maikel (NL): Tatrahond
Stockmari, Harto (FI): Bergamasco, Berghond v.d. Maremmen en Abruzzen, Bouvier des Ardennes, Cão da Serra de Aires, Ciobanesc Romanesc Mioritic, Ciobanesc Romanesc Carpatin, Gos d’Atura Català, Hollandse Herdershonden, Hrvatski Ovcar, Komondor, Kuvasz, Mudi, Nederlandse Schapendoes, Old English Sheepdog, Perro de Pastor Mallorquin, Polski Owczarek Nizinny, Puli, Pumi, Schipperke, Cuvac, Zuid-Russische Ovcharka
de Wit-Bazelman, Godelieve (NL): Beauceron, Bouvier des Flandres, Briard, Duitse Herdershonden
Wulteputte, Johan (BE): Australian Kelpie, Australian Stumpy Tail Cattle Dog, Lancashire Heeler, Pyrenese Herdershonden, Shetland Sheepdog

Rasgroep 2
Belkıs, Ozan (TR):  Leonberger, Newfoundlander, Tornjak
Gilliland, Karen (IE): Rottweiler
Gonzalbo Lorenzo, Maite (ES): Boxer, Dobermann, Duitse Dwergpinscher, Duitse Pinscher, Dwergschnauzers, Riesenschnauzers, Middenslag Schnauzers, Zwarte Russische Terrier
Harnik, Sebastian (PL): Affenpinscher, Appenzeller Sennenhond, Berner Sennenhond, Engelse Bulldog, Entlebucher Sennenhond, Grote Zwitserse Sennenhond, Shar-Pei
Jipping, Gerard (NL): Kraski Ovcar
Karl-Erik Johansson (SE): Aïdi, Anatolische Herdershond, Argentijnse Dog, Bordeaux Dog, Broholmer, Bullmastiff, Cane Corso, Cão da Serra da Estrela, Cão de Castro Laboreiro, Cão Fila de Sao Miguel, Centraal-Aziatische Ovcharka, Cimarrón Uruguayo, Ciobanesc Romanesc de Bucovina, Deens-Zweedse Boerderijhond, Dogo Canario, Duitse Dog (alle var.), Fila Brasileiro, Hollandse Smoushond, Hovawart, Kaukasische Ovcharka, Landseer ECT, Mastiff, Mastin del Pirineo, Mastin Español, Mastino Napoletano, Oostenrijkse Pinscher, Perro Dogo Mallorquin, Pyreneese Berghond, Rafeiro do Alentejo, Sarplaninac, Sint Bernard, Tibetaanse Mastiff, Tosa

Rasgroep 3
Matakovic, Bojan (CR): Airedale Terrier, Bedlington Terrier, Border Terrier, Braziliaanse Terrier, Cairn Terrier, Cesky Terrier, Dandie Dinmont Terrier, Duitse Jachtterrier, Jack Russell Terrier, Japanse Terrier, Kerry Blue Terrier, Lakeland Terrier, Parson Russell Terrier, Schotse Terrier, Sealyham Terrier, Skye Terrier, Welsh Terrier, West Highland White Terrier
Tonkson, Helen (EE): American Staffordshire Terrier, Australian Silky Terrier, Australian Terrier, Bull Terrier, Miniatuur Bull Terrier, Engelse Toy Terrier, Foxterrier (alle var.), Ierse Terrier, Irish Glen of Imaal Terrier, Manchester Terrier, Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Staffordshire Bull Terrier, Yorkshire Terrier

Rasgroep 4
Hoke Jason (US): Dashond (alle var.), Dwergdashond (alle var.), Kaninchen Dashond (alle var.)

Rasgroep 5
Bond, John (IE): Basenji, Canaänhond, Cirneco dell'Etna, Finse Lappenhond, Grote Keeshonden, Hokkaido, Jämthund, Japanse Spits, Kai, Mexicaanse Naakthonden, Middenslag Keeshonden, Noorse Buhund, Noorse Elandhond Grijs &  Zwart, Noorse Lundehund, Norrbottenspets, Oostsiberische Laika, Pharaohond, Podenco Canario, Podengo Português, klein, ruwhaar, Shiba
van Burik, Natalie (NL): Chow Chow
Sjong, Kitty (DN): IJslandse Hond, Karelische Berenhond, Kishu, Kleine Keeshonden, Korea Jindo Dog, Podenco Ibicenco, ruwhaar, Podengo Português, klein, gladhaar, Podengo Português, middenslag, gladhaar, Siberian Husky, Thai Bankkaew Dog, Taiwan Dog, Thai Ridgeback Dog, Volpino Italiano, Westsiberische Laika
Timmerman, Nadija (NL): Akita, Alaska Malamute, American Akita, Dwergkeeshond, Eurasier, Finse Spits, Groenlandhond, Grote Keeshond, bruin-zwart, Laplandse Herdershond, Middenslag Keeshond, oranje en anderskleurig, Peruaanse Haarloze Honden, Podenco Ibicenco, gladhaar, Podengo Português, groot, ruwhaar, Podengo Português, groot, gladhaar, Podengo Português, middenslag, ruwhaar, Russisch-Europese Laika, Samojeed, Shikoku, Västgötaspets, Zweedse Lappenhond

Rasgroep 6

Baars, Dick (NL): Dalmatische Hond
Deutscher, Erwin (AU): Alle overig rassen van rasgroep 6
Vervoort, Elly (NL): Beagle, Bloedhond

Rasgroep 7
van Iersel, Merijn (NL): Gordon Setter, Ierse Setter, Ierse rood-witte Setter
Leenen, Rinie (NL): Engelse Setter
Mensink, Gerard (NL): Grote Münsterlander, Heidewachtel, Weimaraners
Stockmari, Harto (FI): Bracco Italiano, Braque d'Auvergne, Braque de l'Ariège, Braque du Bourbonnais, Braque Français, type Gascogne, Braque Français, type Pyrénées, klein, Braque Saint-Germain, Cesky Fousek, Duitse Staande Honden, Epagneul bleu de Picardie, Epagneul breton, Epagneul de Pont-Audemer, Epagneul français, Epagneul picard, Gammel Dansk Hønsehund, Griffon Korthals, Perdigueiro Português, Perdiguero de Burgos, Poedelpointer, Pointer, Slovenský Hrubosrstý Stavac, Spinone Italiano, Vizsla Draadhaar, Vizsla Korthaar
Striegel-Oskam, Diana (NL): Drentsche Patrijshond, Stabyhoun

Rasgroep 8
Belkıs, Ozan (TR): Clumber Spaniel, Duitse Wachtelhond, Field Spaniel, Flatcoated Retriever, Ierse Waterspaniel, Sussex Spaniel, Welsh Springer Spaniel
Doedijns, Rony (NL): Chesapeake Bay Retriever, Curly Coated Retriever, Nederlandse Kooikerhondje
Leenen, Rinie (NL): Amerikaanse Water Spaniel, Barbet, Cão de Agua Português, Lagotto romagnolo, Perro de Agua Español, Wetterhoun
van Luijk-Grevelink, Annemieke (NL): Golden Retriever
Sjong, Kitty (DN): Amerikaanse Cocker Spaniel, Engelse Cocker Spaniel, Engelse Springer Spaniel
Stigt, Hans (NL): Labrador Retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Rasgroep 9
Anthony, Deborah (US): Bichon frisé, Boston Terrier, Tibetaanse Spaniel, Tibetaanse Terrier
Dekker, Jos (NL): Bolognezer, Coton de Tuléar, Havanezer, Lhasa Apso, Maltezer
Hoenderken, Hildeward (NL): Cavalier King Charles Spaniel, Franse Bulldog, King Charles Spaniel
Hooyer, Sandra (NL): Dwergpoedels, Grote Poedels, Middenslag Poedels, Toypoedel
Jacobs, Rainer (DE): Leeuwhondje, Markiesje, Pekingees, Shih Tzu
Manton, Joyce (IE): Chihuahua, korthaar & langhaar, Griffon belge, Griffon bruxellois, Mopshond, Petit Brabançon, Russian Toy, korthaar & langhaar
Sjong, Kitty (DN): Chinese Naakthond, Epagneul nain continental, Papillon, Epagneul nain continental, Phalène, Japanse Spaniel, Kromfohrländer

Rasgroep 10
Coppens, Jan (NL): Deerhound, Ierse Wolfshond, Italiaans Windhondje, Whippet
Jacobs, Rainer (DE): Afgaanse Windhond, Azawakh, Barsoi, Chart Polski, Greyhound, Galgo Español, Magyar Agár, Saluki, Sloughi

Erekeuringen:
Beste Koppels:
Inzoli, Massimo (IT)
Beste Fokkersgroep:
Ebels, Jan (NL)
Beste Jongste Puppy:
Koot, Maikel (NL)
Beste Puppy:
de Wit-Bazelman, Godelieve (NL)
Beste Veteraan:
Hoke, Jason (US)
Beste Jeugd:
Doedijns, Rony (NL)
Beste Nederlandse rassen:
Striegel-Oskam, Diana (NL)
Beste FCI groep 1:
Anthony, Deborah (US)
Beste FCI groep 2:
Harnik, Sebastian (PL)
Beste FCI groep 3:
Matakovic, Bojan (CR)
Beste FCI groep 4:
Hoke, Jason (US)
Beste FCI groep 5:
Manton, Joyce (NL)
Beste FCI groep 6:
Coppens, Jan (NL)
Beste FCI groep 7:
Mensink, Gerard (NL)
Beste FCI groep 8:
Stockmari, Harto (FI)
Beste FCI groep 9:
Jacobs, Rainer (DE)
Beste FCI groep 10:
Iersel, Merijn (NL)

Beste in Show: Deutscher, Erwin (AU)

Martinidogshow Show 2019 – BeNeLux Winner Show
Zaterdag –  2 maart 2019 :


Rasgroep 2
Anthony, David (US): Engelse Bulldog, Entlebucher Sennenhond, Shar-Pei
Baars, Dick (NL): Berner Sennenhond, Grote Zwitserse Sennenhond
Belkıs, Ozan (TR): Anatolische Herdershond
Gilliland, Karen: Appenzeller Sennenhond, Fila Brasileiro, Hovawart, Kraski Ovcar, Landseer ECT, Leonberger, Perro Dogo Mallorquin, Rafeiro do Alentejo, Sint Bernards, Tibetaanse Mastiff, Tornjak, Tosa
Harnik, Sebastian (PL): Aïdi, Boxer, Broholmer, Deens-Zweedse Boerderijhond, Dogo Canario, Newfoundlander, Oostenrijkse Pinscher, Pyreneese Berghond, Rottweiler
Hoke, Jason (US): Duitse Dog, blauw, geel/gestroomd, zwart/zwart-wit
Inzoli, Massimo (IT): Argentijnse Dog, Bordeaux Dog, Cane Corso, Cão da Serra da Estrela, langhaar, Cão da Serra da Estrela, korthaar, Cão de Castro Laboreiro, Cão Fila de Sao Miguel, Mastin del Pirineo, Mastin Español, Mastino Napoletano
Timmerman, Nadija (NL): Bullmastiff, Cimarrón Uruguayo, Ciobanesc Romanesc de Bucovina, Mastiff
Tonkson, Helen (EE): Affenpinscher, Duitse Dwergpinscher, Duitse Pinscher, Dwergschnauzers, Riesenschnauzers, Middenslag Schnauzers, Zwarte Russische Terrier
de Wit-Bazelmans, Godelieve (NL): Centraal-Aziatische Ovcharka, Dobermann, Hollandse Smoushond, Kaukasische Ovcharka, Sarplaninac

Rasgroep 4:
Matakovic, Bojan (CR): Dashond (alle var.), Dwergdashond (alle var.), Kaninchen Dashond (alle var.)

Rasgroep 6:
Anthony, David (US):
Basset Hound
Coppens, Jan (NL): Grand Griffon vendéen, Petit Basset griffon vendéen, Rhodesian Ridgeback, Sabueso Español, Schillerstövare, Schwyzer Laufhund, Schwyzer Niederlaufhund, Segugio Italiano Gladhaar, Segugio Italiano Ruwhaar, Slovenský Kopov, Smålandsstövare, Srpski Gonic, Srpski Trobojni Gonic, Steirische ruwharige Brak, Tiroler Brak, Westfaalse Dasbrak
Hoke, Jason (US): Beagle, Bloedhond, Otterhound
Johansson, Karl-Erik (SE): Alle overig rassen van rasgroep 6
Stigt, Hans (NL): Dalmatische Hond

Rasgroep 7:
Arxhoek, Wout (NL):
Drentsche Patrijshond, Stabyhoun
Bond, John (IE): Ierse Setter, Ierse rood-witte Setter
Dekker Jos (NL): Engelse Setter
Deutscher, Erwin (AU): Alle overig rassen van rasgroep 7
Doedijns, Rony (NL):
Pointer, Weimaraner, korthaar & langhaar
Johansson, Karl-Erik (SE): Duitse Staande Honden, Gordon Setter
Mensink, Dinanda (NL): Bracco Italiano, Duitse Staande Hond Langhaar, Vizsla Draadhaar, Vizsla Korthaar

Rasgroep 8:
Arxhoek, Wout (NL):
Wetterhoun
Belkıs, Ozan (TR): Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Dekker, Jos (NL): Clumber Spaniel, Lagotto Romagnolo
Deutscher, Erwin (AU): Amerikaanse Water Spaniel, Barbet, Cão de Agua Português, Chesapeake Bay Retriever, Curly Coated Retriever, Duitse Wachtelhond, Flatcoated Retriever
Gonzalbo Lorenzo, Maite (ES): Labrador Retriever
Hoenderken, Hildeward (NL): Amerikaanse Cocker Spaniel, Engelse Springer Spaniel, Nederlandse Kooikerhondje, Sussex Spaniel
Sjong, Kitty (DN): Ierse Waterspaniel, Perro de Agua Español, Welsh Springer Spaniel
Stigt, Hans (NL): Engelse Cocker Spaniel, Field Spaniel
Stockmari, Harto (FI): Golden Retriever

Erekeuringen Zaterdag:
Junior Handling:
Anthony, Deborah (US)
Beste Koppels:
Mensink, Dinanda (NL)
Beste Fokkersgroep:
Harnik, Sebastian (PL)
Beste Jongste Puppy:
Anthony, David (US)
Beste Puppy:
Stigt, Hans (NL)
Beste Veteraan:
Hoke, Jason (US)
Beste Jeugd:
Hoenderken, Hildeward (NL)
Beste Nederlandse rassen:
Doedijns, Rony (NL)
Beste FCI groep 2:
Timmerman, Nadija (NL)
Beste FCI groep 4:
Deutscher, Erwin (AU)
Beste FCI groep 6:
Johansson, Karl-Erik (SE)
Beste FCI groep 7:
Arxhoek, Wout (NL)
Beste FCI groep 8:
Belkıs, Ozan (TR)



Martinidogshow Show 2019 – BeNeLux Winner Show
Zondag –  3 maart 2019 :


Rasgroep 1:
Anthony, David (US): Bergamasco, Border Collie, Duitse Herdershonden, Old English Sheepdog, Polski Owczarek Nizinny, Schipperke, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke
Belkıs, Ozan (TR): Bearded Collie, Belgische Herdershonden, Bouvier des Ardennes, Bouvier des Flandres
Bond, John (IE): Shetland Sheepdog
Deutscher, Erwin (AU): Alle overig rassen van rasgroep 1
Ebels, Jan (NL): Schotse Herdershonden
Gilliland, Karen (IE): Australian Cattle Dog, Australian Kelpie, Australian Shepherd, Australian Stumpy Tail Cattle Dog, Beauceron, Berghond v.d. Maremmen en Abruzzen, Briard, Komondor, Kuvasz, Lancashire Heeler, Mudi, Perro de Pastor Mallorquin, Picardische Herdershond, Slovenský Cuvac, Tatrahond, Zuid-Russische Ovcharka, Zwitserse Witte Herdershond
Timmerman, Nadija (NL): Puli, wit, Puli, anders dan wit, Pumi, Pyreneese Herdershond à poil long, Pyreneese Herdershond à face rase

Rasgroep 3:
Gonzalbo Lorenzo, Maite (ES): Australian Silky Terrier, Australian Terrier, Engelse Toy Terrier, Ierse Terrier, Irish Glen of Imaal Terrier, Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Norfolk Terrier, Norwich Terrier
Hoke, Jason (US): Foxterrier Draadhaar, Foxterrier Gladhaar, Manchester Terrier, Yorkshire Terrier
Inzoli, Massimo (IT): American Staffordshire Terrier, Bull Terrier, Miniatuur Bull Terrier, Staffordshire Bull Terrier
Koster, Wilma (NL): West Highland White Terrier
van Stuivenberg, Gerda (NL): Border Terrier
Tonkson, Helen (EE): Alle overig rassen van rasgroep 3

Rasgroep 5
Anthony, Deborah (US): Chow Chow, Mexicaanse Naakthonden, Shiba
Inzoli, Massimo (IT): Basenji, Cirneco dell'Etna, Dwergkeeshond, Finse Lappenhond, Finse Spits, Groenlandhond, Grote Keeshonden, Hokkaido, IJslandse Hond, Jämthund, Japanse Spits, Kai, Karelische Berenhond, Kishu, Kleine Keeshonden, Korea Jindo Dog, Middenslag Keeshonden, Peruaanse Haarloze Honden, Pharaohond, Podenco Canario
Koot, Maikel (NL): Västgötaspets
Stockmari, Harto (FI): Alle overig rassen van rasgroep 5
Zwaartman-Pinster, Ineke (NL): Akita, Alaska Malamute, American Akita, Canaänhond, Eurasier, Laplandse Herdershond, Noorse Buhund, Noorse Elandhond Grijs, Noorse Elandhond Zwart, Noorse Lundehund, Norrbottenspets, Oostsiberische Laika, Samojeed

Rasgroep 9
Anthony, Deborah (US): Coton de Tuléar, Franse Bulldog, Leeuwhondje
Baars, Dick (NL): Boston Terrier
Dekker, Jos (NL): Griffon belge, Griffon bruxellois, Kromfohrländer, Petit Brabançon, Tibetaanse Spaniel
Doedijns, Rony (NL): Cavalier King Charles Spaniel, King Charles Spaniel, Tibetaanse Terrier
Gonzalbo Lorenzo, Maite (ES): Chihuahua, korthaar & langhaar, Havanezer, Maltezer, Markiesje
Harnik, Sebastian (PL): Japanse Spaniel, Lhasa Apso, Mopshond, Pekingees, Shih Tzu
Jacobs, Rainer (DE): Russian Toy, korthaar & langhaar
Wulteputte, Johan (BE): Bichon fries, Bolognezer, Chinese Naakthond, Dwergpoedels, Epagneul nain continental, Papillon, Epagneul nain continental, Phalène, Grote Poedels, Middenslag Poedels, Toypoedel

Rasgroep 10
Jacobs, Rainer (DE): Deerhound, Ierse Wolfshond, Italiaans Windhondje, Whippet
Sjong, Kitty (DN): Afgaanse Windhond, Azawakh, Barsoi, Chart Polski, Greyhound, Galgo Español, Magyar Agár, Saluki, Sloughi

Erekeuringen Zondag:
Junior Handling:
Kaaijk, Dineke (NL)
Beste Koppels:
Gilliland, Karen (IE)
Beste Fokkersgroep:
Wulteputte, Johan (BE)
Beste Jongste Puppy: Anthony, David (US)
Beste Puppy:
Zwaartman-Pinster, Ineke (NL)
Beste Veteraan:
Ebels, Jan (NL)
Beste Jeugd:
Gonzalbo Lorenzo, Maite (ES)
Beste Nederlandse rassen:
Jipping, Gerard (NL)
Beste FCI groep 1:
Belkıs, Ozan (TR)
Beste FCI groep 3:
Tonkson, Helen (EE)
Beste FCI groep 5:
Bond, John (IE)
Beste FCI groep 9: Doedijns, Rony (NL)
Beste FCI groep 10:
Sjong, Kitty (DN)

Beste in Show: Inzoli, Massimo (IT)


Update: 5 november 2018 (List will updated soon in English)

Idezia & Proxium